Spelrätter säljes

Vill Du sälja Din spelrätt?
Kontakta kansliet så kan vi hjälpa till med annonsering på vår hemsida. Självklart kan Du även själv annonsera på t ex Blocket, VLT mm.

Följande personer har anmält att de önskar SÄLJA sin spelrätt/spelrätter

 

NAMN TELEFONNUMMER E-POST
Kenneth Ax kenneth.ax@tele2.se
Veronica Könönen 070-286 65 44 veronica.kononen@vasteras.se
Joakim Kring 073-699 57 07 joakim.kring@gmail.com
Tomas Nilsson 021-328 058 tomas.j.nilsson@se.abb.com
Per-Olof Birgersson 0765-69 23 07 per-olof.birgersson@vasteras.se
Anton Karlsson 0706-93 04 03 anton_karlsson_86@hotmail.com
Andreas Rundgren 0707-32 10 82 farbror_andy@hotmail.com
Elisabeth Asmussen 0705-47 07 01 bettan865.ea@gmail.com
Leif Östnes 0706-04 09 04 leifove7@gmail.com
Robert Maass 0730-48 60 02 robert.maass1@gmail.com
Madeleine Hammarström 0707-70 93 72 madeleine.hammarstrom@live.se
Bertil Thunblom 0708-79 33 69 b.thunblom@telia.com
Lilliana Ågren (2 stycken) 0707-83 19 07 famagren@telia.com

Vid försäljning ska blanketten Överlåtelse-av-spelrättsbevis-på-Ängsö-Golfklubb fyllas i av köpare och säljare och lämnas in till Ängsö GK kansli.
Vid uthyrning ska blanketten Upplåtelse-av-spelrättsbevis-på-Ängsö-Golfklubb fyllas i av uthyrare och hyrestagare och lämnas till Ängsö GK kansli.

Kontakta kansliet för mer information, tfn 0707-44 10 12
e-post kansli@angsogolf.org

Comments are closed.